Petr Altman | 22.10.2015 | Počet hlasů: 0 | Průměrné hodnocení: 0

Mistrovství JIŽNÍCH ČECH

Zveme Vás do Písku na Mistrovství jižních čech v lezení na obtížnost a na dětskou soutěž Písecký Pavouk - 28. a 29.11. 2015 

 Závodit se bude známým způsobem Fair-play kvalifikace kdy musíte během dvou hodin nalézt daný počet bodů, abyste se dostali do finále (čím těžší cesta, tím více bodů). V kvalifikaci si zaleze opravdu každý, cesty jsou od obtížnosti 5 UIAA. Vaše výkony si zapisujete sami a výsledky odevzdáváte do ukončení kvalifikačního časového limitu. Jistíte se navzájem se spolulezcem nebo si musíte někoho na jištění sehnat. Počítá se pouze vylezená cesta odspodu a čistě, cestu můžete vylézt i na více pokusů. Jen pro příklad… pokud lezete do 8 UIAA, stačí Vám vylézt 3 -4 cesty okolo obtížnosti 7. U žen je počet bodů samozřejmě menší. 

 Finálové cesty začínají na 7 UIAA, aby si zalezli opravdu všichni. Leze se vyřazovacím stylem, popřípadě podle pořadí z první finálové cesty a to stylem FLASH. Ve finále Vás čekají 1-3 cesty dle Vaší výkonnosti. Po závodech bude v lezeckém centru probíhat večerní zábava a kdo by chtěl může zde i přespat.

V neděli 29. 11. 2015 budou závody dětí „ PÍSECKÝ PAVOUK“ děti polezou na 2 kvalifikačních a 1-2 finálových cestách. Opět jsou tyto závody otevřené široké veřejnosti a více či méně zkušeným lezcům ať už lezou krátkou dobu nebo se lezení věnují tréninkově.
Cesty bude stavět Dalibor Muráň.
Petr Altman | 22.10.2015 | Počet hlasů: 0 | Průměrné hodnocení: 0


Petr
19.11.15 23:21

Budějovický Babofky

Doufám že v Budějovicích nejsou samý bábofky a najde se pár pacientů kteří se přijedou
porovnat s jinejma pacientama. Toto lezecké klání je dělané pro nás všechny. Lezení zdar.

Náhodné foto:Myšlenka dne
“Who are we?!
Climbers!
What do we do?!
EAT! FUCK! CLIMB!”

Nejnovější
komentáře:

: HGQfq5bCg8 :
: tmg0rWBUPa :
: Like :
: Like :
: Budějovický Babofky :

Spolujízda:

: :
: :
: :
: :
: :

Vzkazy:

: Osmej - nalez :
: Mikina na Nultym :
: Labák :
: vázání Fritschi Diam :
: Scarpa Spirit 3 :
: bb @ budlez.cz :

: INFO :

Copyright © 2004 BB